banner3

banner17

Çay ocaklarını kapatırız! Çok sert uyardı

Çay ocaklarını kapatırız! Çok sert uyardı

Zonguldak 07.10.2020, 11:17 07.10.2020, 11:23
1443
Çay ocaklarını kapatırız! Çok sert uyardı

Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu vaka sayılarının artması ile birlikte süreç ile ilgili önemli uyarılarla bulundu. Başlangıçta iyi olduğunu belirten Kaymakam Çorumluoğlu en yakın arkadaşlarının dahi koronaya yakalandığını belirterek şu ifadeleri kullandı. 
“Ereğli başlangıçta iyiydi. 36 gün önce 4 ölü vardı, şimdi 20’yi geçti. Günlük vaka 20’den düşmüyor. Serviste 40 hasta yatıyor. Yoğun bakımda 10 hasta var. Bu rahatlık bu duyarsızlığı anlamıyorum.

Personel artık yoruldu. Tutarsızlık ve kurallara uymamayı anlamıyorum. Elde tesbihle maskesiz gezenler var. Bu, bu işe emek verenlere hakaret. Kardeşim sarılmayın, öpüşmeyin! Benim en yakın arkadaşlarım da covid oldu. Gizlilik kararı olmasa anlatsak inanamazsınız. Bir evlat nasıl annesine virüs bulaştırır. Bir tabanca ile anneni öldürmekle, virüsü eve getirip anneni öldürmek arasında fark yok. Ereğli'de her gün kahvehane de okey oynanıyor . İnanamıyorum! Hem korona arttı diyor ama beni gören maskeyi takıyor. Maske den 900 lira ceza yazıyoruz her halde zengin tınlamıyor. Bir cezayı bir dakika bekletmiyorum. Beni üzmeye, emeği hiçe saymaya hakkınız yok.
Esnafların yaklaşımı çok önemli. Herkes sattığına bakıyor. Çalışanında vaka çıkanın işletmesini kapatınca veryansın ediyor. Şehrin bazı noktaları trafiğe kapatabiliriz. Çay ocaklarını kapatabiliriz.”

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (2)
Alk67 2 hafta önce
Yerden göğe kadar haklı, en sonunda isyan ettiriyorlar iyi niyetli yöneticileri dahi, halkın bir kısmının dayanaksız, mantıksız hataları yüzünden ilk dönemden daha kötü hale geldi memleket
cemil Aytaş 2 hafta önce
sayın kaymakam beyim benim görüşüm.kahvehaneler kapansın millet haber dinlemiyor