banner3

banner18

banner17

Mükemmel bir mekan... Açılıyor

YAŞAM 30.06.2020, 00:06 30.06.2020, 00:58
3506
Mükemmel bir mekan... Açılıyor

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde 2019 yılının Ekim ayında restorasyon çalışmalarına başlayan Paflagonya Düğün ve Kongre Salonu kapılarını açıyor. Nisan ayında açılması planlanan Paflagonya Düğün ve Kongre Salonu yaşanan pandemi sürecinin ardından 2 Temmuz Perşembe günü saat 19:00’da yapılacak resmi açılış töreni ile hizmete başlıyor. 

Restorasyon çalışmalarının ardından Batı Karadeniz bölgesinin en prestijli etkinlik salonlarından bir tanesi haline gelen Paflagonya Düğün ve Kongre Salonu, düğün organizasyonlarının  yanı sıra nikah, kına gecesi, toplantı, kongre, mezuniyet, konser, özel davet ve kurumsal toplantı organizasyonları gibi bir çok etkinlikte hizmet verecek. 650 kişi kapasiteli etkinlik salonu, adını Çaycuma ilçesinin tarihinden alıyor. Geleneksel Türk mimarisi ile çağdaş Türk mimarisi motiflerini bir arada bulunduran Paflagonya Düğün ve Kongre Salonu, yenilikçi, modern ve kaliteli hizmet anlayışı ile detaylara verdiği önemle ön plana çıkıyor. 

Paflagonya Düğün ve Kongre Salonu İşletmecisi Hakem ve Gözlemciler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ümit Kaya yaptığı açıklamada, 2 Temmuz Perşembe günü yapılacak açılışa tüm bölge halkını davet ederek, “Batı Karadeniz’in parlayan Yıldızı şirin Çaycuma’mıza böyle bir eser kazandırmaktan memnuniyet duyuyoruz. Çünkü güzel Çaycuma’mız bunu fazlasıyla hak ediyor. İlçemize ve İlimize hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

Yorumlar (10)
şeyhköylü 4 gün önce
Atilla sen nasıl habercisin? Bu mekan Çaycuma Belediyesi tarafından yapıldı ama haberde sanki işletmeci yapmış gibi göstermişsin. Silkelen, kendine gel ve doğru haber ver halka. Bu yorumu yayınlamazsın bilirim. İŞİNE GELMEZ!
Müteahhit 2 gün önce
Mekânın tadilatı kompleye işletmeciye aittir ve kendi imkanlarıyla yaptırmıştır. @şeyhköylü konuyu tam teferruatiyla araştırıp öğrenirseniz umarım.
Usta Başı 3 gün önce
Kimse kusura bakmasın on numara mekan oldu. Mekan Çaycuma belediyesi tarafindan değil işletmeci tarafından yaptırıldı. Bilen bilmeyen konuşmasın.elimize emegimize sağlık. Çaycuma belediyesine desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Ümit Beye ve Çaycuma halkına hayırlı olsun
Altan Yontan 5 gün önce
Hayırlı,uğurlu,Allah gönlünüze göre hayırlı müşteriler nasip etsin.
Vatandaş 5 gün önce
Sıradan vatandaşın gücü yetmez her yatırım kodamanlara bu ülkede umarım sahsahli oldugu kadar fiyatda uygun olur da her vatandaş yararlanır diyecem de zannetmiyorum ama hayırlı olsun caycumaya.
M.Emin Kumkumoğlu 4 gün önce
Mükemmel bir mekan olmuş.Emeği geçenlere teşekkürler Bol kazançlar..
Cemal Şahın 4 gün önce
Hayırlı olsun başsrılar diliyorum
Durmuş Özcan 3 gün önce
Hayırlı olsun . hayırlı işler dilerim.
Sade vatandaş 3 gün önce
Gariban vatandaşın cüzi bir miktarla kiralayıp düğün yaptığı bir mekandı. Malesef ÇAYCUMA belediyesi burayıda şahıslara vererek halkı ikinci piana attı her şey para anlayışı ticari zihniyet yönetimi sosyal belediyecilikten uzak bir anlayış
Gülten Kalyoncu Uzan. 2 gün önce
Fevkaladenin fevki olmuş emeyi geçenlerin ellerine sağlık inşAllah bu güzellik uzun muhdet dayanır. Hayırlı kazançlar dilerim. Caycumamıza yakışır düşünceniz sağlık sayın Bülent Kantarcı Başkanım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın