banner3

banner17

Kapuz'dan canlı yayın

Kapuz Balıkçıları Atilla Öksüz’ün sorularını yanıtlıyor.
Video Haber 25.05.2021, 12:17 25.05.2021, 14:25
980

Z HABER bir süredir bakımda olan Kapuz Plajı’ndan canlı yayında. Kapuz Plajı’nın giriş kısmında duran balıkçılar için boşaltın tebligatı gönderildi. Balıkçılar, Z HABER'de canlı yayında soruları yanıtlıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (2)
Karaelmasli 3 hafta önce
Baştan sona kadar izledim. Balıkcılar olaya taraflı bakdığına kanatine vardım. Yok bizi denize girmemize izin vermiyorlar. Şantiye var orda. Birine müsade verilirse biri daha girer derken kalabalıklaşır. Şantıye olan bir alana da çok insan Allah muhafaza cana zarara yol açar sonra bu eleştirirlir. Abimiz diyor hiç bi yerde paralı plaj mı var büyük iddiada bulunmuş evet İstanbulun plajlarındada paralı alanları var. Yarın bir gün paralı alanda balıkcılar bulundumu da denilirki biz para veriyoruz adamlar bedava ailesiyle vs tanıdıklarını da getiri bedavaya giriyor. Ordada adalet sağlanılamaz. O yüzden tabi üzücü durum ama halkın hizmeti 20 kişininkinden daha önemli. Çoğunluk herzaman daha üstündür
Recep Perk 3 hafta önce
Denizden denizciden balıkçıdan anlamayan kişiler, maalesef konuya tek yönlü bakıyorlar, bu insanlar ve tekneler bu sahilin parçası ve dünyanın her yerinde balıkçı, tekne, sahil iç içedir. Yazıktır bu durumu bir daha düşünsünler, çocukluğumda Deniz kulübünde de onlarca sandal vardı şimdi bir tane bile yok bir kültür yok edildi, Kapuza da bunu yapmasınlar.
Günün Anketi Tümü
Halil Posbıyık Ak Parti'ye geçsin mi geçmesin mi? Halil Posbıyık Ak Parti'ye geçsin mi geçmesin mi?
19°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@