banner3

banner17

Gazipaşa Caddesi'nde sel... İşte o anlar!

Zonguldak’ta gece saatlerinde aniden başlayan şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiledi. Araçlar yollarda mahsur kalırken bazı araçlar ise güçlükle ilerleyebildi.
Video Haber 26.06.2021, 01:54 26.06.2021, 03:44
1180

Zonguldak’ta gece saatlerinde aniden bastıran sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Kentin en işlek caddesi olan Gazipaşa Caddesi trafiğe kapanırken bazı dükkanları su bastı. Yaklaşık 1 saat süren şiddetli sağanak yağış hastane güzergahı, Gazipaşa Caddesi, mahalle ve sokaklarda yollar gölette dönerken bazı araçlar ise mahsur kaldı. Kentin en işlek caddesi olan Gazipaşa Caddesinde şiddetli yağışla beraber yolda toprak birikti. Belediye ekipleri caddede çalışma yaparak toprakları temizledi. Öte yandan şiddetli yağışla beraber Üzülmez deresinde suyun debisi yükseldi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (1)
VATANDAŞ 1 ay önce
Atilla Öksüzü Z. Haberi tebrik ediyoruz. Kısa ve öz herşeyi çok güzel anlattı. Gösterdi. Zonguldak ın kaderi. Al birini vur ötekini. Sözün bittiği an. Söyleyecek bir şey yok. Sekiz aydan beri Zonguldak halkı cambaz oldu. Havadan uçarak işe gidiyor. Vatandaşta aynı şekilde.Toz toprak alıştık. Zonguldak ın kaderi bu.
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
29°
açık
Gelişmelerden Haberdar Olun
@