banner3

banner17

Müzisyenlerin faturasını ödeyecek

Çalışamayan müzisyen ve sahne emekçilerine tam destek Haluk Levent'ten
ULUSAL 02.06.2021, 12:21
624
Müzisyenlerin faturasını ödeyecek

Haluk Levent’in başkanlığını üstlendiği AHBAP’ın sosyal sorumluluk faaliyetleri bitmiyor. AHBAP, bu kez de salgın nedeniyle çalışamayan ve sıkıntılı günler geçiren müzisyenler için harekete geçti.
Sanatçı Haluk Levent, 'kademeli normalleşme'de eğlence mekanlarının açılmayacak olması üzerine müziyenler için fatura dayanışması başlattı. Levent sosyal medya hesabından ayrıca bir heyet oluşturup Ankara'ya gidileceğini duyurdu.
Levent’in, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:
“Müzisyenler! Ödenmemiş su, elektrik ve doğalgaz faturanız varsa bizlere başvuru yapın. 400 TL'ye kadar olan faturalarınızı ödeyeceğiz. (Bugün Saat 14.30 da başvuru açacağız) Ayrıca bir heyet oluşturup kalıcı bir çözüm için Ankara'ya gideceğiz. Hepimiz zor durumdayız. Sevgili Müzisyenler! Sevgili sahne emekçileri! Rodi, sesçi, ışıkçı kardeşlerim. 400 TL'ye kadar olan faturalarınız için aşağıdaki linkten başvurunuzu yapabilirsiniz.
“TÜM SAHNE EMEKÇİLERİ İÇİN ÇÖZÜM ARAYACAĞIZ”
“Çözüm için, konserlerimiz için Ankara'ya gitmek istediğimizi belirtmiştik. Birçok sanatçı dostumuz aradı. Hepsine teşekkür ediyoruz. 5 kişilik ekip oluşturduk. Burhan Şeşen, Ceylan Ertem, Gripin ve Manga ile birlikte tüm sahne emekçileri için çözüm arayacağız.”

Başvuru için tıklayın

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
TTk'ya işçi alınmalı mı? Alınmamalı mı? TTk'ya işçi alınmalı mı? Alınmamalı mı?
19°
açık
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@