banner3

banner17

Zonguldakspor'a icra geliyor!

Zonguldak Kömürspor A.Ş. Başkanı Hakan Hürfikir, kırmızı lacivertli ekibin içinde bulunduğu sıkıntıyı açıkladı…

SPOR 20.11.2020, 14:19 20.11.2020, 14:53
926
Zonguldakspor'a icra geliyor!

Misli.com 2. Lig Beyaz Grup’ta hem Ligde hem de maddi durum anlamında çok zor günler geçirdiklerini belirten Zonguldak Zonguldak Kömürspor A.Ş. Başkanı Hakan Hürfikir, ‘’ Ligde zor günler geçiyoruz, bu yetmezmiş gibi tesis, stat, konaklama gibi sıkıntılarımızda devam ediyor. Ayrıca İnsanlar Zonguldak Kömürspor’un düşeceğini düşünüyorlar. Zonguldak Kömürspor düşmez’’ ifadelerine yer verdi. 

Hürfikir ayrıca, ‘’Bu takım şehrin takımı. Futbol takımları reklamlarla, gelirlerle dönüyor. Kampa gidiyoruz. Parayı veremiyoruz. İcra yolluyorlar’ ’dedi

HER İKİ TAKIMDA VASAT BİR FUTBOL SERGİLEDİ
Hem Zonguldak Kömürspor’un hem de Uşakspor’un da vasat bir futbol sergilediğini belirten Zonguldak Kömürspor A.Ş. Başkanı Hakan Hürfikir, ‘’Maça kötü başladık. 7. dakika gol yedik, peşine bir gol daha yedik. Rakip güçlü görünse de kafa kafaya gitti. Son saniyelerde bir gol daha atabilirdik. İki takım içinde vasat bir maçtı’ ’dedi.

TAKIMIN DEPLASMANA GİTMESİ BİLE LÜKS
Zor günler yaşadıklarını belirten Zonguldak Kömürspor A.Ş. Başkanı Hakan Hürfikir, ‘’Bütün olumsuzluklar üzerimizde. Tesis, stat, konaklama, aklına olumsuz ne geliyorsa hepsi var. Bu şartlarda takımın deplasmanda gitmesi çok lüks bir durum. Bir otele gidiyorsun en az 8-10 bin TL maç öncesi maç sonrası giderleri var’’dedi. 

PARAYI VEREMİYORUZ, İCRA GELİYOR
Zonguldak’ın önde gelenlerinin Zonguldak Kömürspor’a destek vermediğini belirten Zonguldak Kömürspor A.Ş. Başkanı Hakan Hürfikir, ‘’Bu takım şehrin takımı. Bir tane takımı var. 7 sene boyunca profesyonel takımı olan bir şehir burası. Futbol takımları reklamlarla, gelirlerle dönüyor. Kampa gidiyoruz. Parayı veremiyoruz. İcra yolluyorlar’’dedi.

PRİMLERİ VEREMEDİK
Bütçe konusunda çok sıkıntılar yaşadıklarını belirten Zonguldak Kömürspor A.Ş Başkanı Hakan Hürfikir, ‘’Takım zaten en düşük bütçeli takım. Elimizden geldiği kadar oyunculara ve teknik heyete bir şeyle vermeye çalışıyoruz. Şanlıurfaspor maçının primini veremedik’ ’dedi. 

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR DÜŞMEZ
Gelecek hafta oynanacak olan Hacettespor maçı hakkında açıklama yapan Zonguldak Kömürspor A.Ş Başkanı Hakan Hürfikir, ‘’Önümüzde Hacettepespor ve Gümüşhanespor maçı var. Bizim için bu maçlar çok önemli. Bu maçları kazanmamız gereken bir maç. Özellikle Hacettepespor maçı kazanmamız gereken bir maç. Ayrıca İnsanlar Zonguldak Kömürspor’un düşeceğini düşünüyorlar. Zonguldak Kömürspor düşmez’’dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (4)
ERTUĞRUL 1 hafta önce
Bu halk artık palavralara tok siz kendi işinize bakın kömürsporla devam edin ve artık zonguldak şehrinin ismini de kendi kulübümüze vermeyin haketmiyorsunuz zonguldak adını iyişAllah Birgün gerçektende şehrin olan bir takım lige çıkar bizde maddi manevi elimizden ne geliyorsa taraftarlar olarak yaparız
Zonguldaksporlu 1 hafta önce
Her sene aynı seneryolar kulübe hiç bir katkisiz yok maddi yönden o koltuklarda oturmanizdaki amaç ne çözemedim bu taraftar uyandı artık beş yaşında cocuk bile.biliyor komurspor şahıs takımı olduğunu 4trilyon verdi dubaili az buldunuz size.kimse destek olmuyor bu yüzden sehrin takımı değil bana göre önce kulübe üye yapın kalıcı geliriniz olsun herkes seçimde özgürce oyunu atsın şeffaf olun her türlü gelir giderinizi açıklayın güven verin insanlara
Burak 1 hafta önce
Demirspor olarak devam edilirse kimse arkanızda durup sahip Çıkmaz bu şehrin takımı ZONGULDAK SPOR
HASAN 7 gün önce
Sizin gibi yoneticilerden bi bok olmaz. Takım şöyle takım böyle para yok destek yok şu yok bu yok. Zonguldak sporu bu hale siz getirdiniz