banner3

banner17

Zonguldak'ta Türkiye boks şampiyonası heyecanı yaşanacak

SPOR 29.06.2021, 01:07 29.06.2021, 01:10
103
Zonguldak'ta Türkiye boks şampiyonası heyecanı yaşanacak

Türkiye Boks Federasyonu tarafından 18-24 Eylül 2021 tarihleri  arasında Zonguldak’ta Büyük Erkekler Türkiye Boks Şampiyonası heyecanı yaşanacak. 
Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel ve Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan'ın büyük uğraşları sonrasında Türkiye Boks Federasyonu Erkekler Türkiye Boks Şampiyonası müsabakalarının Zonguldak'ta yapılmasına karar verdi. 
Büyük Erkekler Türkiye Boks Şampiyonasının Zonguldak olacağının müjdesini veren Zonguldaklı Milli takım Boks antrenörü İshak Tiryaki, “Sevgili boks severler, antrenör arkadaşlarım sporcu kardeşlerim 18-24 Eylül tarihlerinde yapılacak olan Büyük Erkekler Türkiye Boks şampiyonası ilimiz Zonguldak’ta organize edilecektir. 4 yıldızlı otel kıvamında yurtlarımız hizmetinize sunulacaktır. İsteyen antrenör kardeşlerimize otel tahsis edilecektir. Bizlere bu şampiyonayı veren Türkiye Boks Federasyonu Başkanımız sayın Eyüp Gözgeç'e ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz. İlimizde şampiyonanın düzenlenmesi için Federasyonla istişarelerde bulunan ilimizin tüm imkanlarını seferber etmekte olan Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürümüz sayın Hakan Yüksel'e,  spor müdürlerimize ve Zonguldak Belediye Başkanımız Dr. Ömer Selim Alan ve Boks İl Temsilcimiz Erdal Mustafa Bahar’a teşekkür ederiz”ifadelerine yer verdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
29°
açık
Gelişmelerden Haberdar Olun
@