banner3

banner17

Yüzde 300 zam yapıldı.. Böyle tepki gösterdi

Zonguldak başta olmak üzere diğer illerin teknik direktörleri ve adaylarının tepkileri her geçen gün artıyor
SPOR 10.06.2021, 15:00 12.06.2021, 02:05
129
Yüzde 300 zam yapıldı.. Böyle tepki gösterdi

Türkiye Futbol Federasyonu 2021-2022 futbol sezonu öncesinde antrenör lisans kursu ve sertifika ücretlerini yüzde 300 üzerinde zam yapması nedeniyle Zonguldak başta olmak üzere diğer illerin teknik direktörleri ve adaylarının tepkileri her geçen gün artıyor.

Antrenörlerin TFF’ye gösterdiği tepki sonrasında ise Zonguldak TÜFAD Şube Başkanı Ahmet Birdal’da TFF’nin antrenörlerin kurs katılım ücretlerinde yüze 300 üzerinde zam yapması nedeniyle açıklamalarda bulundu.

TÜFAD Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal’ın yönetim kurulu adına yaptığı tepki dolu açıklama şu şekilde: “TFF tarafından, Antrenör Kurslarına katılım bedelleri hakkında yapılan açıklama nedeniyle oluşan gelişmeler sonucunda; Tüm Antrenörlerimizin ve üyelerimizin haklı taleplerinin ve zor koşullarının yanında olduğumuzu ifade etmek isteriz!..

Ülkemiz ve futbolumuzun gerçekleri ve ekonomik koşullar dikkate alınarak konunun makul bir seviyeye çekilebilmesi hususunda; GENEL BAŞKANLIĞIMIZ ve ilgili-yetkili diğer merciler nezdinde gerekenlerin yapılması için görüşlerimizi beyan etmiş bulunmaktayız.

Genel Merkezimiz ve Şubeler olarak bu konunun makul ve dengeli bir düzeyde çözümlenebilmesi için çalışmalarımız devam etmektedir.

Üyelerimizin kıymetli görüşleri de dikkate alınarak, belirtilen düzenlemenin makul sınırlar içerisinde yapılmasını ve gereğinin yerine getirilmesini saygılarımızla arz ve talep etmekteyiz.

Konunun en kısa sürede günümüzün ekonomik koşulları dikkate alınarak çözüme kavuşturulacağını yani gönülden temenni eder bilgilerinize sunarız.’’ ifadelerine yer verdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Halil Posbıyık Ak Parti'ye geçsin mi geçmesin mi? Halil Posbıyık Ak Parti'ye geçsin mi geçmesin mi?
18°
hafif yağmur
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@