banner3

banner17

Tesis ve altyapı şart!

Tayfun Demir Zonguldakspor'u değerlendirdi

SPOR 05.10.2020, 17:05 05.10.2020, 17:13
1234
Tesis ve altyapı şart!

Zonguldak Kömürspor Başkan yardımcısı ve GMİS Genel Eğitim ve Teşkilatlandırma Sekreteri Tayfun Demir, Misli.com 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Temsilcimiz Zonguldak Kömürspor’un Ergene Velimeşspor ile 1-1 kaldığı maç başta olmak üzere tesisler ve alt yapı konusunda değerlendirmelerde bulundu.

GALİBİYETİ KAÇIRAN TARAF BİZDİK...

Ergene Velimeşspor karşısında berabere kalınsa da galibiyeti kaçıran tarafın Zonguldak Kömürspor olduğunu belirten Demir,

“Son 3 karşılaşma da 2 beraberlik 1 galibiyet aldık. Keşke bu 3 puanları artıya geçirebilsek. Ancak futbolcularımız kısa sürede hazırlanmalarına rağmen çok büyük bir özveri ile mücadele ediyorlar.  Ergene Velimeşspor karşısında galibiyeti kaçıran taraf biz olduk. Ben oyuncuları ve teknik heyeti mücadelelerinden dolayı kutluyorum” dedi.

TESİS VE ALT YAPI ÇOK ÖNEMLİ…

Zonguldak Kömürspor’un tesis ve altyapısının daha iyi şartlarda geliştirilmesi ve imkânların daha geniş olması gerektiğini belirten Demir, ‘’Ben her zaman baştan beri söylüyorum. Zonguldak’ın mutlak sürede tesis ve altyapısının daha iyi şartlarda geliştirilmesi ve imkânların daha geniş olması lazım. Zonguldak Kömürspor’un alt yapısıyla, kolej havası yaratma gibi algı mevcut.  Zonguldak’ın daha iyi taşınması lazım yani bir üst kümede olabilmesi için ne yapılması gerekiyorsa yapılması lazım’’ dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (1)
bahadır bobur 3 hafta önce
Allah rahmet eylesin