banner3

banner17

Milli sporculardan ilçe müdürüne ziyaret

Milli Sporcular Devrek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş'ı ziyaret etti.
SPOR 11.06.2021, 13:28 11.06.2021, 13:30
474
Milli sporculardan ilçe müdürüne ziyaret

1-7 Haziran tarihleri arasında Aydın iline bağlı Kuşadası ilçesinde gerçekleşen Muaythai Gençler Türkiye Şampiyonası milli takım seçmelerinde 700 sporcu arasından seçilerek Milli takım formasını giyme hak kazanan Zonguldak'ın Devrek İlçesine bağlı Çaydeğirmeni Beldesinin milli sporcuları Sude Nur Basancı, Furkan Yılmaz Antrenörleri Cemal Kocabaş ile birlikte Devrek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş'ı ziyaret etti.

Ziyarette milli sporcular kendilerine her zaman destekte bulunan İlçe Müdürü Durdubaş' a teşekkür ederken, milli takım forması altında hem şehrimizi hem de Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade ettiler.

Milli sporcuların başarısından dolayı mutlu olduğunu ifade eden Devrek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş, "Muaythai milli takım seçmelerinde derece elde eden Sude Nur Basancı ve Furkan Yılmaz ile Antrenörleri Cemal Kocabaş'ın başarılarından dolayı kutluyorum. Özellikle ziyaretlerinden dolayı ayrı teşekkür ediyorum kendilerine. Bizlerde milli sporcularımıza elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Ayrıca kendilerini özverili çalışmalarından dolayı da tebrik ediyorum" dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Halil Posbıyık Ak Parti'ye geçsin mi geçmesin mi? Halil Posbıyık Ak Parti'ye geçsin mi geçmesin mi?
18°
kapalı
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@