banner3

banner17

Kömürspor'un yeni başkanı Salih Demir olacak

 Zonguldak Kömürspor’da beklenen Olağan Genel Kurulda yeni Başkanın Salih Demir olacağı öğrenildi.
SPOR 29.06.2021, 15:34 29.06.2021, 17:49
613
Kömürspor'un yeni başkanı Salih Demir olacak

 Zonguldak Kömürspor’da beklenen Olağan Genel Kurulda yeni Başkanın Salih Demir olacağı öğrenildi.

14 Haziran günü Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Zonguldak TSO başkanı Metin Demir, Zonguldak TSO eski Başkanı Salih Demir, Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, rödevans saha işletmecisi Alaattin Kurnaz Dedeman Otel’de bir araya gelmiş ve birliktelik konusunda bir adım atılmıştı. Ancak ikinci bir toplantı bir türlü yapılamamış ve Alaattin Kurnaz’ın geri adım attığı belirtilmişti.

Yarın Saat 17.00'da yapılacak olan kongre öncesinde Zonguldak Kömürspor'un kulüp başkanı belli oldu.

Kırmızı-lacivertli temsilcimizin yarın yapılacak olan kongrede Demir Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı M. Salih Demir olacak.

KİMSE BUNDAN SONRA BU TAKIM DEMİRLERİN TAKIMI DEMESİN

Zonguldak Kömürspor’un yeni başkanı olacak olan Demir Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı M. Demir önemli açıklamalarda bulundu. Demir, "Biz Demir ailesi olarak bu takım Demirlerin takımı düşüncesini silmek için kulübü beklentisiz bir şekilde devretmek istedik. Ancak hiç kimse kulübü almak istemedi ve kulübe başkan adayı çıkmadı. Bu süreçte kulübü ortada bırakacak halimiz yoktu. Yine taşın altına elimizi değil kellemizi koyuyoruz. Zonguldak'ı kucaklayacak iyi bir yönetim yapıyoruz. İnşallah herşey çok daha iyi olur. Bundan sonra kimse bu takım Demirlerin takımı demesin." ifadeleri kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (2)
67 1 ay önce
Sen yalandan yere istanbula git ondan sonra bu takım demirlerin değil de yine bi kılıf uydurdunuz toplantının olacağı belliydi ne diye gittin istanbula inşAllah amatöre kadar düşeriz
Grizu 1 ay önce
Helal be başkanım hep destek tam destek
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
29°
açık
Gelişmelerden Haberdar Olun
@