banner3

banner17

Federasyonla görüştü, endişelerimizi dile getirdi

Muhammet Cüntay, temsilcimiz Zonguldak Kömürspor’un deplasmanda karşılaşacağı Afyonspor maçı öncesi Türkiye Futbol Federasyonu’na dilekçe sundu
SPOR 04.05.2021, 18:07
409
Federasyonla görüştü, endişelerimizi dile getirdi

Zonguldak Kömürspor yönetim kurulu üyesi Muhammet Cüntay, ligin son haftasında temsilcimiz Zonguldak Kömürspor’un deplasmanda karşılaşacağı Afyonspor maçı öncesi Türkiye Futbol Federasyonu’na dilekçe sundu.
Cüntay, Kocaeli basınının dahi şüphe ile baktığı Kocaelispor maçı ile alakalı huzursuzluk yaşadığını belirterek şu ifadeleri kullandı:
Zonguldakspor Yönetim Kurulu adına ligin son haftasında oynanacak maçların mercek altına alınmasıi ligin hak hukuk ve adalet olgularından uzaklaşmadan sonlanması için dilekçemi Türkiye Futbol Federasyonuna teslim ederek yetkililerle bir saatlik toplantı gerçekleştirdik.
Zonguldak için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz. Kocaeli yerel basınının dahi şüpheyle baktığı bir maçla alakalı haklı olarak huzursuzluk yaşamaktayız.
İnşallah kamuoyunda oluşan bu fikir yersiz çıkar ve müsabakalar vicdanları sızlatmadan sonlanır.
Afyon’da sizler fiilen yanımızda olamayacaksınız ama tüm Zonguldak’ın dualarıyla gidip gerekeni yapacağız inşallah.
Madenci ruhuyla kenetlen Zongulak!”

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (1)
67 2 ay önce
Resmen rezil olduk yine tüm turkiyeye sen kendi maçına baksana milletin maçından bize Ne buraya gelene kadar nerdeydi bunlar hak ediyosak düşecez tabi başka takımların maçları ne ilgilendirir bizi demirler düşünsün vermiyolar takımı şimdi tutuştular
Günün Anketi Tümü
TTk'ya işçi alınmalı mı? Alınmamalı mı? TTk'ya işçi alınmalı mı? Alınmamalı mı?
26°
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@