banner3

banner17

Ereğli’ye Eskrimde 2 bronz madalya

Sakarya’da düzenlenen ‘U10-U12-U14 Kılıç Açık Turnuvası’ndan Kdz. Ereğli Eskrim Gençlik ve Spor Kulübü; ilçeye 2 bronz madalya ile döndü. 
SPOR 16.06.2021, 18:39
64
Ereğli’ye Eskrimde 2 bronz madalya

Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından, Sakarya’da 15-17 Haziran tarihlerinde düzenlenen ‘U10-U12-U14 Kılıç Açık Turnuvası’ndan Kdz. Ereğli Eskrim Gençlik ve Spor Kulübü; ilçeye 2 bronz madalya ile döndü.
Kdz. Ereğli Eskrim Gençlik ve Spor Kulübü Sporcuları Acar Dankaz, ‘’U14 Erkekler Kılıç’’ branşında, Şükrü Emre Ergin ise ‘’U12 Erkekler Kılıç’’ branşında Türkiye  5’incisi olarak bronz madalya aldılar. 
Dereceye giren sporculara madalya ve başarı sertifikalarını; Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş ve TEF Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Bilgehan Baydil takdim etti. 
Kdz. Ereğli Eskrim Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Murat Ergin, sporcularının elde ettiği başarı hakkında yaptığı değerlendirmede, “Yaşadığımız süreçte alınan tedbirler nedeniyle antrenman yapma sürecimiz kısıtlanmış olsa da, sporcularımız yılmadan çalışmalarına devam ettiler. Sporcularımızı özveri ile yetiştiren Milli Eskrimci ve Milli Hakem Furkan Unutan’ı ve madalya alan sporcularımızı tebrik ederim.’’ifadelerine yer verdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
29°
açık
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@