banner3

banner17

Beklenen toplantı ertelendi

SPOR 18.06.2021, 21:11
540
Beklenen toplantı ertelendi

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz önderliğinde geçtiğimiz gün yapılan toplantı sonrasında, heyet bugün ikinci kez bir araya gelmesi bekleniyordu.
Ancak iş adamı Salih Demir'in İl dışında olması nedeniyle toplantı ertelendiği öğrenildi. 

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz önderliğinde geçtiğimiz gün bir araya gelen Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Rödovans saha sahibi Alaattin Kurnaz, TSO Başkanı Metin Demir, Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Zonguldak Kömürspor A.Ş. Başkanı Hakan Hürfikir ve Zonguldak Kömürspor eski Kulüp Başkanı Salih Demir, Zonguldak Kömürspor için önemli adımlar atmışlardı. 

Geçtiğimiz gün yapılan toplantı sonrasında heyet bugün saat 17.00'da TSO' da ikinci kez  bir araya gelmesi bekleniyordu. 

Ancak İş adamı Salih Demir’in İl dışında olması nedeniyle toplantı gerçekleşemezken, toplantının ise bir kaç gün içinde yapılacağı öğrenildi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (2)
67 1 ay önce
Bunlar yine işi yokuşa sokmak için ellerinden geleni yapıyolar bu işin bugün yapılacağı belli il dışına çıkmakta ne oluyo yeni taktik mi bu bi kurtulamadık sizden ya hani takım sizin değildi salih demirle ne isimiz var bizim onsuz toplantı olmazmiydi kendisi demiyomudu takım bizim değil şehrin takımı diye hakkımı helal etmiyorum
YİNE 1 ay önce
Bir tezgah vardır.
Toplantı yapılacağı günler öncesinden belli olup da şehir dışında olmak ne oluyor?
DEMİR’lerin olduğu yerde ot bitmez.
Bu DEMİR ailesini Zonguldak’ta göz açtırmamak gerekir.
Her taşın altında bunlar yatıyor.
Yakınları olan zamanın Emniyet Müdürü bunları her yaptıkları yanlıştan kurtardı ve kimse karşı çıkamadı ve şimdide Zonguldak bunlardan soruluyor.
Kaçak kömür ocaklarının alayı bunlara çalışıyor ve dur diyen yok,istedikleri gibi atlarını oynatıyorlar.
Bu DEMİR ailesinin arkasında olanları Allah’a havale ediyorum ve sahip çıkan,göz yuman mülki amirleride şiddetle kınıyorum,lanetliyorum.
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
27°
açık
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@