banner3

banner17

"Teşekkürler Zonguldak"

İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen Zonguldak halkına teşekkür etti
SİYASET 12.06.2021, 13:23
563
"Teşekkürler Zonguldak"

İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen  11 Haziran Cuma günü İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Zonguldak ziyareti sonrası bir basın açıklaması yayımlayarak Zonguldak’a teşekkür etti.

Erkmen ziyaretleri değerlendirerek Zonguldak halkına emniyet ve jandarma teşkilatına ve basın mensuplarına teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı:

“11 Haziran Cuma günü Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener, İlimizi ziyaret ederek bir dizi etkinliklerde bulunmuş, Gökçebey İlçe Belediye Başkanlığı ziyareti yanında Gökçebey, Merkez İlçe ve Ereğli ‘de esnaf arkadaşlarımızı ziyaret ederek sorunlarını yerinde tespit etmiş, Kozlu’da Pazar esnafı arkadaşlarımızla sohbet edip, Pazar esnafının dertlerini dinlemiş ve de pazarda alışveriş yapan vatandaşlarımızla buluşmuştur. Ziyaretler sırasında pek çok genç, yaşlı ,kadın ,erkek vatandaşlarımız da bire bir sorunlarını kendisine anlatma fırsatını elde etmiştir. Gökçebey halkına da özellikle Belediye Başkanlığı seçimlerindeki teveccühleri için ayrıca teşekkür etmiştir.

Ziyaret nedeniyle bizleri işyerlerine kabul edip dertlerini anlatan esnaflarımıza, Genel Başkanımıza ve beraberindeki parti yöneticilerimize gösterdikleri sevgi, ilgi ve alaka nedeniyle tüm Zonguldaklı hemşerilerimize, bizlerle birlikte gün boyu mesai harcayan , yorulan basın mensuplarımıza ve de Zonguldak Valimizin şahsında trafik ve güvenlik tedbirleri için görev yapan tüm Emniyet ve Jandarma teşkilatı mensubu arkadaşlarımıza ve de pankart ve bayrak asıp indirme konusundaki desteklerinden ötürü Gökçebey , Ereğli  ,Kozlu ve  Zonguldak Belediyesi görevlilerine  teşekkür ediyoruz. Yoğun ilgi ve kalabalıktan ötürü trafik sıkışıklığı nedeniyle mağdur olan hemşerilerimizden de özür dileriz. Gönül her esnafımızı tek tek ziyaret etmek istese de zaman darlığı nedeniyle bu mümkün olamamış inşallah bir dahaki gelişlerinde bunu gerçekleştirebileceğimizi belirtirken ziyaret edemediğimiz esnaf arkadaşlarımızdan da özür dileriz.

Yoğun ilgi ve katılım İyi Partinin gün geçtikçe güçlendiğini büyüdüğünü göstermekle birlikte, Sn. Meral Akşener’inde milletin bu zor zamanında umudu olduğunu, yanında olduğunu bir kez daha göstermiştir. Teşekkürler Zonguldak”

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
29°
açık
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@