banner3

banner17

“Bu pankart CHP örgütlerindeki  taciz ve tecavüz skandallarını örtmeye yetmez”

Milletvekili Tunç’tan CHP örgütlerine; “Bu ülkenin ekonomisine 100 milyarlarca dolar zarar veren Gezi çapulcularına arka çıktınız” dedi.
SİYASET 20.04.2021, 22:16 20.04.2021, 23:15
644
“Bu pankart CHP örgütlerindeki  taciz ve tecavüz skandallarını örtmeye yetmez”

128 milyar dolar polemiği Bartın’da tartışma yaratacak bir hal aldı.
CHP il binasına asılan "Aaa gadunum 128'i ney yaptıy neyere goduy" yazılı afişe Yılmaz Tunç'tan şiveli cevap geldi. "AAA GADUNUM! Şöööle bi kafayı galdu da şu Bartın'a bi bak, nele nele yapıldı, bunca eserleri görüsüy, görüp de görmezden gelüsüy."

Tunç yazılı açıklamasında şunları söyledi;
128 Milyar Doların cevabı verildi, kendi milletvekiliniz İlhan Kesici dahi verdi. Sen duymadıy mı? Kasası tam takır, emeklisine maaş dahi ödeyemeyen, İMF kapılarında el pençe divan duran, hastanelerinde cenazelerin bile senet imzalatılmadan verilmediği bir ülke devraldık, Sonrasında ne mi yaptık, 18 yılda toplam 2,4 trilyon liralık kamu yatırımını hayata geçirerek ülkemizin her köşesini eserlerle donattık. Hayal dahi edilemeyen icraatlara imza attık. Şöööle bi kafay kaldu da şu Bartın'a bi bak, nele nele yapıldı, bunca eserleri görüsüy, görüy de görmezden gelüsüy. 

Siz ne yaptınız?

Bu ülkenin ekonomisine 100 milyarlarca dolar zarar veren Gezi çapulcularına arka çıktınız. Tencere tava çaldınız.
Bu ülkenin istikrarını ve güven ortamını bozmak isteyen terör örgütleri ile kolkola girdiniz. Darbecilere sahip çıktınız. Türkiye'ye sınıf atlatan dünya projelerinin tamamına karşı çıktınız. Her fırsatta kendi ülkenizi yalan yanlış ithamlarla yurt dışındaki dostlarınıza şikayet ettiniz. Millet sizi de bizi de iyi tanıyor. 19 yıldır hakaret, karalama, yalan siyasetiniz sayesinde 15 sandıkta yenildiniz, böyle devam edin, Siz yenilmeye biz ise üretmeye devam edelim”

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (1)
Meftun Sayılı 2 ay önce
Seviyesizliğin devamı olmuş.
Günün Anketi Tümü
Halil Posbıyık Ak Parti'ye geçsin mi geçmesin mi? Halil Posbıyık Ak Parti'ye geçsin mi geçmesin mi?
22°
açık
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@