banner3

banner17

Ak Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Haftalık Olağan Toplantısı Gerçekleştirildi

SİYASET 14.06.2021, 22:54 14.06.2021, 23:00
375
Ak Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Haftalık Olağan Toplantısı Gerçekleştirildi

AK Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. İl Başkanı Zeki Tosun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’da katıldı.
AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun yaptığı açıklama ise şu şekilde;
“Şehrimizde yapımı devam eden Zonguldak'ımızın çehresini değiştiren ve bundan sonra yapılacak olan projelerle ilgili İl Yönetimimizi bilgilendirdi. İnşaallah Belediyelerimizle, Teşkilatlarımızla ve Millet Vekillerimizle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'la beraber #İnandığımızYolda yürümeye devam edeceğiz. Toplantıda ayrıca Birim Başkanlarının ve İlçe Koordinatörlerinin raporlarını aldık. Kadın Kolları Başkan Vekilimiz Şennur Danış ve Gençlik Kolları Başkanımız Benhur Özübek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
AR-GE Başkanımız Burhan Onuk yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında İl Yönetimini bilgilendirdi. Toplantımızda almış olduğumuz kararlar hayırlara vesile olsun”dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (1)
Muhtar 2 ay önce
Lavuar alanına bir tane bina dik, çevre düzenleme yap sonra 70 milyon tl oh ne ala memleket. Bir an evvel çarşı içini düzeltin işi güxü bırakıp, burası mahalle arası değil insanlar iş yapmaya çalışıyo
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
28°
açık
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@