banner3

banner17

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2021

Tesettür giyim muhafazakar kesim için geçerli olan bir giyim tarzıdır. Ve bu giyim tarzını önemseyerek şıklığı ön planda tutmaya çalışan birçok giyim mağazası bulunmaktadır.

Moda 17.10.2020, 00:39 17.10.2020, 10:22
40
Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2021

2020 - 2021 Tesettür Abiye Modası

Tesettür giyim muhafazakar kesim için geçerli olan bir giyim tarzıdır. Ve bu giyim tarzını önemseyerek şıklığı ön planda tutmaya çalışan birçok giyim mağazası bulunmaktadır. Özellikle yılların modasına göre çeşitlilik gösteren tesettür giyimde her ortam için uygun tasarımlar çok önemli bir hal almaktadır. Çünkü tesettür giyim normal giyime göre seçimleri daha zor olan ve uyum sağlamak için birçok parçanın bir araya gelmesi  gereken bir giyim türüdür. Bu doğrultuda parça sayısı arttıkça da uyum sağlamak zorlaşır ve renk geçişlerinin doğru seçilmesi uyumun sağlanmasında etkili olacaktır. Yaz aylarının düğün mevsimi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Düğün demek şıklık yarışına giren kişilerin bir araya gelmesi demektir ve hanımlar düğünlerde adeta defile havası yaşamak ve en şık kendileri olmak isterler. Tesettür söz konusu olduğunda muhafazakar kesimin getirdiği yerine göre giyim dikkat edilmesi gereken husustur. Bunun yanı sıra vücuda göre giyinmek elbette çok önemlidir.

Tesettür Abiyelerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

2020-2021 yılının tesettür abiye modası sade elbiselerden yana geliyor. Daha öncesinde fazlaca kullanılan payetler yerini çiçek motifli ve daha sade olan elbiselere bırakacak. 2020-2021 tesettür abiyesinde sade ve şık olmak isteyen hanımlar etek uçlarında çiçek deseni olan elbise ve abiyeleri tercih edebilirler. Eğer sadelikten yana değilseniz her yanı çiçek olan ve adeta çiçek bahçesini andıran rengarenk elbiseler tam size göre. Tesettür abiye modasında tek dikkat çeken detay daha şık olmanızı sağlayacaktır. Çanta ayakkabı ve abiye uyumu kuşkusuz çok önemlidir fakat bunun yanında her ayrı detayın dikkat çekmesi şıklık kaybı olarak nitelendirilebilir. Eğer şıklığı abiyenizde yakalamak isterseniz daha sade ve dikkat çekmeyen ayakkabı ve çanta takımı kullanmalısınız. Elbisenize zıt renkte bir stiletto bu detayı dikkat çekmeyen bir hale getirebilir. Yılın moda abiye renkleri ise kahve tonlarında, kiremit ve hardal sarısı temel olarak bunların her tonunu kapsamaktadır. 2020-2021 yılı moda dünyasında açık rengin hüküm sürdüğü bir yıl olacağı için daha açık tonlarda seçimler yapmanız yılın modasında yer almanızı sağlayacaktır.

Yorumlar (0)