banner3

banner17

Milyonlarca lira çöpe gitti!

Kozlu köprülü kavşak ilk yağmurda sınıfta kaldı!
Kozlu 26.06.2021, 14:13 28.06.2021, 17:06
848
Milyonlarca lira çöpe gitti!

Gece saatlerinde aniden bastıran sağanak yağış Zonguldak’ı etkisi altına aldı. Yağmur sonrası Kozlu Köprülü kavşakta su seviyesi bir metreyi aştı. Bu nedenle yaşanan duruma tepki gösteren DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş bir açıklama yayımlayarak “Milyonlarca liranın hiçe gittiği şaşalı köprülü kavşak daha il sağanak yağışta hatalı olduğunu ortaya koydu” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Keleş’in açıklaması şu şekilde:
Dün gece aniden bastıran ve yaklaşık bir saat süren yağmur sonrası Zonguldak merkez ve Kozlu’da hayatın felce uğradı.

Soğuksu’da su baskını. Yeşilmahallede su felaketi. Gazipaşa’da sel felaketi, dükkanları su bastı. Kozlu sahili trafiğe kapandı.

Geceden kalanlar bu kadar kötü; basiretsiz bir yönetimi hak edecek ne yaptı bu şehir. Lütfen her şeyi yağmura bağlamayın.

Bir saat süren sağanak yağış sonrası 4 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılan köprülü kavşakta su birikintisi bir metreyi aştı. Tepkilere rağmen devletin milyonlarca lirası harcanarak tamamen hatalı yapılan köprülü kavşakta dün gece ulaşım durdu.

Kozlu Belediyesinden hiç kimse olaya müdahale etmezken, İlçe Emniyet Müdürlüğü araç sürücülerini yönlendirmeye çalıştı. Milyonlarca liranın hiçe gittiği şaşalı köprülü kavşak daha il sağanak yağışta hatalı olduğunu ortaya koydu.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
29°
açık
Gelişmelerden Haberdar Olun
@