banner3

banner17

Köprü tamam mendirek ne zaman?

Z HABER Genel Yayın Yönetmeni Atilla Öksüz aktarıyor

Kozlu 27.10.2020, 10:21
744
version="
Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (4)
kadersin kentli 4 hafta önce
Atilla bey yapılan asfaltların hakkında ne düşünüyorsunuz. Mesela Rat'a dökülen asfaltın işçiliğiyle asmaya dökülen asfaltın işçiliği arasında dağlar kadar fark var. Asmaya dökülen asfalt da araba sürekli bir titremede asfaltın ek yerlerinde bayağı bir zıplamakta. Sanki bize alın asfaltı ama kalite falan aramayın der gibi. Ben belediyemize çok teşekkür ederken milli servetin işi bilmezler elinde heba olduğuna inanıyorum ve sizden rica ediyorum bu konuya eğilin..
Murat Hızma 4 hafta önce
Haber için teşekkür ederim. Dereyle ilgili unutulan bir detayı hatırlatmak isterim. Hala Kozlu ilçesi lağımı dereye akıyor. Ne kadar da ıslah edilse lağım olayı çözülmeden olmaz. Bu konuda da haber yaparsanız çok sevinirim.
karadeniz 4 hafta önce
DEREYE AKITILAN KANALİZASYON VE PİS SULAR HAKKINDA NE GİBİ Bİ ÇALIŞMA YAPILIYORMUŞ BUNUDA SORUN YETKİLİLERE KOKUDAN GEÇİLMİYOR ORADAN
Necdet KUTOĞLU 4 hafta önce
Mükemmel açıklama. Ayrıyetten Zonguldak limanının büyük mendireğinin duvarları da son fırtınada büyük zarar gördü. Merdivenli tünelden başlayarak duvarda büyük çatlaklar var. Bir sonraki benzer büyüklükte fırtınaya dayanacağını sanmıyorum. Duvar patlarsa içeriye yapılan bütün inşaatlar yıkılır zaten. İnşaatların yanında Palamar, Sahil Güvenlik, Adliyenin alt katları ve şehre doğru olan her yer etkilenir. Bu sebeple önce duvarın sağlamlaştırılması gerekiyordu.