banner3

banner17

Nice güzel yaşlara Saime

Yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören down sendromlu Saime için pasta kesildi

GÜNDEM 19.09.2020, 02:07 20.09.2020, 03:21
323
Nice güzel yaşlara Saime

Bartın Devlet Hastanesi yoğun bakımda 1 haftadır Koronavirüs tedavisi yapılan Down sendromlu Saime Yılmaz’a hastane çalışanları doğum günü süprizi yaptı. Bartın Devlet Hastanesi yoğun bakımda Koronavirüs testi pozitif çıkan Saime Yılmaz (32), Hastane Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Beyhan Güner ile yoğun bakımı çalışanları tarafından doğum günü süprizi yapıldı. Hastane çalışanlarının aldığı pastanın üzerine mumlar yakılarak, down sendromlu 32’in yaşına giren Saime Yılmaz’ın kaldığı odaya getirilerek, doğum günü pastası üfletildi. Büyük bir mutluluk yaşayan Yılmaz hastane çalışanlarına teşekkür etti. Yılmaz’ın anne ve babasının da evde karantina altında olduğu öğrenildi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (2)
Filiz nazmiye 1 ay önce
Bartın Devlet Hastanesi yoğun bakımda Koronavirüs testi pozitif çıkan Saime Yılmaz (32), Hastane Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Beyhan Güner ve sağlık çalışanlarına emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. ???????? Saime Yılmaz kardeşimizede acil şifalar nice sağlıklı mutlu huzurlu yıllar dileriz.????
Ayşe 1 ay önce
Size helal olsun böyle bir hastalikla savaşırken o garibi orda mutlu ettiniz ya ALLAHc.c de sizi iki cihanda mutlu etsin????????????????