banner3

banner17

Makam odasında mastürbasyon yaparken görüntülendi

GÜNDEM 05.10.2020, 23:57 06.10.2020, 00:54
2724
Makam odasında mastürbasyon yaparken görüntülendi

Bolu'da, Belediye-İş Sendikası Bolu Şubesi Başkanı Sinan Ay, makam odasında bir kadınla görüntülü cinsel içerikli sohbet ettiği sırada mastürbasyon yaptı. WhatsApp gruplarında hızla yayılan ve kentte infial yaratan görüntülerin ardından Sinan Ay, görevden alındı. Bolu'da, Belediye-İş Sendikası Bolu Şubesi Başkanı Sinan Ay, makamında bir kadınla görüntülü cinsel sohbet ettiği sırada mastürbasyon yaptığı görüntülerin yayılmasının ardından görevden alındı. Belediye-İş Sendikası Bolu Şubesi Başkanı Sinan Ay, makam odasında bir kadınla görüntülü görüştüğü sırada cinsel içerikli sohbet etti. Sinan Ay, karşısında kadın soyunurken mastürbasyon yaptı.

GÖRÜNTÜLER WHATSAPP GRUPLARINDA YAYILDI

İsmi öğrenilemeyen kadın, Sinan Ay'la cinsel içerikli sohbet ettiği görüntüleri kaydetti. Kayıt, belediye işçileri arasında yayılmaya başladı. Görüntüler, Whatsapp gruplarında yayıldı ve sendikanın genel merkezine kadar ulaştı.

GÖREVDEN ALINDI

Belediye-İş Sendikası Genel Merkezi, kentte infial uyandıran görüntülerin ardından Sinan Ay'ı görevden aldı.

Kaynak: DHA
Yorumlar (2)
Yusuf35 2 hafta önce
adamın oyuna geldiği belli. sendikal seçimlerinde hakkından gelemeyen rakipleri, demek ki bir kadın vasıtası ile kündeye getirdiler. kadın soyunup adamı tahrik etmiş, adam da demek ki abazanın tekiydi, masturbasyon yaptı. bir insanı rezil rüsva etmek bu kadar basitmiş demek.
Vartosuz 2 hafta önce
Belediye hepten cenabet oldu..