banner3

banner17

Kozlu Limanı'nda büyük tehlike

Z HABER Genel Yayın Yönetmeni Atilla Öksüz Canlı yayında aktarıyor

GÜNDEM 10.09.2020, 11:06 10.09.2020, 12:15
768

Av yasağının kalkması ile birlikte balıkçı tekneleri Karadeniz'de seferlerine devam ediyor. 

Z HABER Genel Yayın Yönetmeni Atilla Öksüz Kozlu Limanı'nda son gelişmeleri canlı yayında aktarıyor

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (4)
Kozlulu 2 hafta önce
Ergün bey diyosunuzki ticari tekne gelsin özelleri atalım! Peki bizde size soralım.. limanda yıllardır herkesin bildigi sorunlardan kacını çözüme ulaştırdınız.. ticari dediğiniz o 80 teknenin kaç tanesi aidatlarını ödüyor? Bazı parti baskanı yada meclis üyelerinin teknesi olmadıgı halde çekek sahibi olmasına karsı cıktınız mı? Tamirhanr kısmı otoparka döndü tekneyi suya indirecek yer yok!! Orta menditekteki tekneler kafalarına göre yer gaspetmiş dur diyen yok.. o tekneleri bordodan baglama yerine kıçtan baglasanızda o tarafı bi düzene soksanız..
Ergün kayhan hakkı bey ben duruma hakim olmasam bu yorumu yapmam benden önce önüne gelen kayık bağlamış ışletmeci belediyenin dağıttığı durumu ben toparlıyorum listedeki isimle yerindeki isim farklı ne kadar koşturduğunu biliyorsunuz saygılar. 2 hafta önce
KOZLULU yeni mendirek yapıldımı özel tekneler oraya geçecek şu anda bağlanan yerler yasal bağlama yeri değil baraka dağıtım işini biz yapmadık 1 ocaktan itibaren resmi olarak bize geçiyor o zaman düzenleme yeniden olacak benim uğraşımı goruyorsunuz hele o zaman gelsin ben cesedi canlandırmaya çalışıyorum.saygılar
Hakkı 2 hafta önce
Ergün başkan daha gecen gün söyledin bu limanın yarısını tanımıyorum diye.. işine hakim değilsin daha, özel teknelermi battı gözüne!
AV.HAKAN AKIN 2 hafta önce
ŞEHRİMİZLE,İLÇEMİZLE İLGİLİ HER GEÇEN GÜN ARTAN SIKINTILAR,Z HABER EDİTÖRÜ ATİLLA ÖKSÜZ TARAFINDAN HER FIRSATTA DİLE GETİRLİYOR.BUGÜN DE KOZLU BARINAĞINDA BALIKÇILARIMIZIN SORUNLARI CANLI YAYINDA DİLE GETİRLDİ.KAMU YARARINA YAPTIĞINIZ HABER VE BU HABERCİLİK ANLAYIŞINIZDAN ÖTÜRÜ BAŞTA ATİLLA ÖKSÜZ BEYEFENDİ OLMAK ÜZERE Z HABER AİLESİNE EN KALBİ SEVGİ VE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.