Anketler / Öne Çıkanlar

Anketler / Yeni Eklenenler

banner3

banner17

En Başarılı İl Başkanı Kim?
En Başarılı İl Başkanı Kim?
Yorumlar (22)
Seniha Korkmaz 2 hafta önce
Vatan Partisini yeni keşfedenlerdenim.
Bir şehit kardeşi olarak, Vatan Partisinin "Hdpkk Kapatılsın" kampanyasına gönülden destek veriyor, tüm gazi ve şehitlerimizi yalnız ve kimsesiz hissettirmedikleri için teşekkür ediyorum.
Kadriye 2 hafta önce
Gökan yılmaz
Mehmet pençek 2 hafta önce
Gökhan yılmaz
Mustafa Erdönmez 2 hafta önce
Vatansever, dürüst, aydın düşünceli Gökhan Başkan başarılıdır.
Suat AYDIN 2 hafta önce
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Sn. Erol da onlardan biri ne kadar fevri görünsede çalışkan, mücadeleci tuttuğunu koparan özü sözü bir biri son seçimlerde CHP ile yapılan koalisyon Erol ‘a mal edilmemeli . Ahmet Çolak Hamdi Ayan Deniz Yavuz yılmaz ın emaresi okunmuyor Zonguldak ta kibarlıkla olmuyor gördüğümüz gibi Burak Erol gibi deli biri lazım bu memlekete ( Saadet partili değilim ayrıca)
Veli sever 2 hafta önce
Burak erol genc dinamik vizyon sahibi sorunlari iyibiliyor ve cozum uretiyor
Erol kanca 2 hafta önce
Doğru çözümler,dürüst kişiler
Fuat Demirci 2 hafta önce
Zonguldaktaki hidrokarbon yatakları ülkemiz ve Zonguldak için ekonomik anlamda çok önemli bir yere sahip. Bir tek Çin çıkartabiliyor, bu bağlamda Gökhan Yılmaz bey ve partisi Çin ile ilişkileri üst seviyede olduğunu düşünürsek, siyasi görüşten bağımsız, ülke menfaati ve Zonguldaktaki iş istihdamı açısından mutlaka desteklenmelidir.
Bu bizim için tarihi bir fırsattır.
Eyüp Altındağ 2 hafta önce
Gökhan Yılmaz'ın Kanal Z programında ki canlı yayını izleyerek Zonguldak Halkı olarak onu tanıdık gayet kibar ve içten bir beyfendi. Aynı zamanda programda konuştuğu net vurgular ''HDP Kapatılsın'' , komşularla iş birliği, Çin Ve Rusya işbirliği. Bunlar çok önemli vurgulardı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın