banner3

banner17

Eğitim-Sen'den uzaktan eğitime anlamlı destek

Eğitim-Sen'den uzaktan eğitime anlamlı destek

EĞİTİM 28.10.2020, 12:39
76
Eğitim-Sen'den uzaktan eğitime anlamlı destek

Türk Eğitim-Sen Zonguldak Şube Başkanlığı'na bağlı Kadın Komisyonu başkan ve üyeleri, Zonguldak Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından "Tableti olmayan kalmasın, uzat elini uzaktan eğitimde kaldır engeli" kampanyasına destek olmak için kendi aralarında topladığı paralar ile 3 adet tablet alarak kampanyaya destek oldular. Yapılan ziyarete Türk Eğitim Sen Zonguldak Kadın Komisyonları Başkanı Songül Harbutoğlu Velioğlu, Başkan Yardımcısı Ebru Uçar Korumalı, Başkan Yardımcısı Şadiye Özdemir Çetin ve Zonguldak Şube Başkanı Şahin Ören katıldılar. Komisyon Başkanı Songül Harbutoğlu Velioğlu yaptığı açıklamada
“Çorbada bizimde tuzumuz olsun. Bir çocuğun bile uzaktan eğitimde engelini kaldırabilirsek ne mutlu bize. Ayrıca bu kampanyayı düzenleyen valiliğimize ve milli eğitim müdürlüğümüze hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Komisyonumuz bundan sonra  diğer konularda da Zonguldak’ta çocuklarımızın eğitimine katkı sağlamak için çaba gösterecektir.” dedi.
İl  Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, Türk Eğitim Sen Zonguldak Şubesi Kadın Komisyonlarının yaptıkları bu katkıdan dolayı çok duygulandığını ifade etti. Ali Tosun açıklamasında
“Eğitim paydaşlarının bu sürece katılması çok anlamlı. Eğitim camiası büyük bir ailedir ve bu zorlu sürecin de hep birlikte başarılı bir şekilde altından kalkılacağına hiç şüphem yoktur.” dedi.

Türk Eğitim-Sen kadın Komisyonu heyeti de “Milli Eğitim Müdürlüğü adına teşekkürü bir borç bilirim çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)