banner3

banner17

Yabancılara Çaycuma'yı anlattı

Zekai Kamitoğlu farklı ülkelerden gelen yabancı yatırımcılara Çaycuma’daki yatırım imkânlarını anlattı
Çaycuma 26.05.2021, 09:59 27.05.2021, 21:17
233
Yabancılara Çaycuma'yı anlattı

Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu TOBB İstanbul hizmet binasında gerçekleşen toplantıda , TOBB Uluslararası İlişkiler Sorumlusu Birsen Karaloğlu'nun daveti üzerine farklı ülkelerden gelen yabancı yatırımcılara Çaycuma’daki yatırım imkânlarını anlattı.

Başkan Kamitoğlu, Çaycuma Sera Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Özgür Okur’un da katıldığı toplantı sonrasında şunları söyledi:

“TOBB tarafından düzenlenen “Türkçe Konuşan Girişimciler Programı”na katılan iş insanları biraya gelerek, Türkiye’de sera yatırımı yapmak istiyorlar. Azerbaycan, Bulgaristan, İran, Kırgızistan ve Moldova’dan katılan iş insanları seranın kurulacağı yerleri araştırırken Çaycuma Tarım OSB alanı hakkında daha net fikir sahibi olabilmek için bizleri de toplantıya davet ettiler. Çaycuma OSB Bölge Müdürümüzle birlikte 24 Mayıs Pazartesi günü İstanbul TOBB binasında yapılan bu toplantıya katılarak, hem Çaycuma hakkında, hem Çaycuma’daki yatırımlar, ekonomik ve sosyal durum hakkında bilgiler verdik hem de çok yakında yer tahsislerinin yapılmasını beklediğimiz SERA OSB’miz ile ilgili bilgileri aktardık, yatırımcı adaylarımızın sorularını yanıtladık ve kendilerini bölgemize davet ettik. Elbette bizim açımızdan güzel bir paylaşım olmuştur, bu tür yatırımların bölgemizde hayata geçirilmesi bölgemiz ve ilçemiz adına olumlu gelişmelerden biri olacaktır.”

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Halil Posbıyık Ak Parti'ye geçsin mi geçmesin mi? Halil Posbıyık Ak Parti'ye geçsin mi geçmesin mi?
24°
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@