banner3

banner17

Düsseldorf- Zonguldak uçağı havalimanına iniş yaptı

Zonguldak Havalimanı'na bugün Almanya’nın üç farklı kentinden gelen uçaklar iniş yaptı.
Çaycuma 07.07.2021, 17:11
105
Düsseldorf- Zonguldak uçağı havalimanına iniş yaptı

Zonguldak Havalimanı'na bugün Almanya’nın üç farklı kentinden gelen uçaklar iniş yaptı. Bir ilkin yaşandığı havalimanında sabah 09.00’da Corendon Havayollarına ait Köln- Zonguldak, saat 11.30’da Corendon Havayollarına ait Münster- Zonguldak, 13.45’de SunEkpress Havayollarına ait Düesseldorf- Zonguldak uçağı havalimanına iniş yaptı.

Gurbetçiler Almanya’nın farklı kentlerinden uçuşların gerçekleştirilmesini memnuniyetle karşılayarak, bilet fiyatlarında indirime gidilmesini istediler.

ZONHAV yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recep Kahya; “Bugün Havalimanımıza 3 dış hat uçağı 1,5-2 saat aralıklarla iniş kalkış yaptı.

Uçuşları sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. 3 uçağı arka arkaya seri şekilde işlemlerini gerçekleştiren ZONHAV AŞ: personelimize,emniyet ve gümrük memurlarımıza ellerinize,emeğinize sağlık diyor,Tüm yolcularımıza iyi tatiller diliyoruz”dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (1)
N 3 hafta önce
O kadar ihmal edilmiş bir şehir ki, her yıl uçak indiğinde, kalktığında haber oluyor. Tramvay, yüksek hızlı tren, metro ağları falan yaygın olan şehirlere kıyasla, sevinç sebebimizi uçakların 1-2 ay inip kalkması yapan yöneticilere teşekkür ederiz :(
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
29°
açık
Gelişmelerden Haberdar Olun
@