banner3

banner17

Bahçe yangınında kundaklama iddiası!

Bartın’da yol kenarındaki arazide örtü altı yetiştiriciliği ile kazların ve ördeklerin bulunduğu bahçede yangın çıktı. Yangında 1 sera tamamen yanarken, bir seranın naylonları kesilerek zarar verildi. Bahçede seraları bulunan Hatice Yılmaz gözyaşlarına boğuldu.
Bartın 06.05.2021, 00:19
259

Bartın’ın Karaçay mahallesi pelikan caddesinde yol kenarında bulunan alanda 2 adet serası ve ördek ile kazların bulunduğu alanda dumanlar yükselmeye başladı. Çevredeki vatandaşların haber vermesiyle sağlık ekipleri ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Seranın bulunduğu alandaki tüplerin de patlamasıyla büyüyen yangına itfaiye ekipleri müdahale ederek, kontrol altına aldı. Hobi bahçesi yapan mahalle sakini Hatice Yılmaz, yangının kontrol altına alınmasının ardından ördeklerinin ve kazlarının bulunduğu alana bakarak, olayın kundaklama olduğunu iddia etti. 2 seradan 1 seranın tamamen yandığı olayda yanmayan seranın da naylonlarının tamamen kesildiği tespit edildi. Hatice Yılmaz, seralarının halini görünce gözyaşlarına boğuldu. Polis ekipleri şerit çekerek, olay yerinde inceleme başlattı. Fenalaşan Hatice Yılmaz ambulansta yapılan ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Seraların yanında bulunan kaz ve ördeklerin yangından zarar görmediği tespit edildi.
Hatice Yılmaz, kendisinin 15 yıldır burada serasının bulunduğunu kaz ve ördek yetiştirdiğini belirterek, kendisini çekemeyenlerin bilerek kundaklama yaptığını iddia etti.

Kaynak: DHA
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
TTk'ya işçi alınmalı mı? Alınmamalı mı? TTk'ya işçi alınmalı mı? Alınmamalı mı?
26°
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@